| Evanescence |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Count Five: Amy Lee's Top 5 Horror Movies (Amy Lee'nin en sevdiği 5 Korku Filmi)

Count Five: Amy Lee's Top 5 Horror Movies (Amy Lee'nin en sevdiği 5 Korku Filmi) Empty Count Five: Amy Lee's Top 5 Horror Movies (Amy Lee'nin en sevdiği 5 Korku Filmi)

Mesaj tarafından nilhan Çarş. Ara. 10, 2008 7:12 am

Ölüyü canlandırabilecek renkte sese sahip oluşunun getirileri bazı Cadılar Bayramı kutlamalarını çok sevmesini sağlıyor. Bunun sonucu, Nightmare Revisited için Sally's Song'a sesini ödünç veren ve şuanda yeni eserler yazma derdinde olan Lee Spinner'la en sevdiği 5 Korku Film'ini konuşmak için masaya oturdu.

1- Noel Gecesi Kabusu (Nightmare Before Christmas): Bu filmi Cadılar Bayramında izlemek zorundayım ve aslında büyük bir fanı olarak buna dahil olmanın (Film müziğinde payı olmak) harikalığıyla da ilgili bu. Bu film ortaya çıktığında bana en yaratıcı şekilde ilham verdi. Sanatımda tam bir inek öğrenci olmuştum.

2- Cadılar Bayramı (Halloween): Bu filmi izlemelisiniz, izlemek için orjinal bir seçim. Bu filmi çok uzun süredir izliyorum ve bu filmin beni korkuttuğu bir çok anım var. Ayrıca eski filmleri izlediğinizde farklı bir zamandaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Filmin yeni versiyonunu da beğendim. Eşim Mike Myers'ın büyük bir fanı ve tabii ki filmi çok seviyor.

3- Carrie: Öylesine güzel bir film daha. Öç almanın altında çiğnenmiş olşunu izlemeyi seviyorum bu filmde yalnızca. Ve harika bir aktris de(Sissy Spacek) cabası.

4- Sapık (Psycho): Ve hitchcock filmleri. Sapık özellikle korkutucu olanlarından. Beni hala ürpertir ve çok da eski. Yenisini görmedim.

5- Kuşlar (The Birds): İzlememe izin verilen ilk korkunç filmlerdendi. O kanın bir an bile durmaması ile, küçükken gerçekten korkutucuydu ve hala da öyle. Çok ustaca.
nilhan
nilhan
Administrator
Administrator

Kadın
İş/Hobiler : müzik, fotoğraf çekmek..
Lakap : nilo
Rep Puanı : 0

https://evatr.yetkin-forum.com