| Evanescence |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy'den Closing The Open Door

Amy'den Closing The Open Door Empty Amy'den Closing The Open Door

Mesaj tarafından nilhan Çarş. Ara. 10, 2008 6:17 am

Harikaydınız ve hepimiz harikaydı aslında...Sizin gibi fanlarımız olmasaydı eminiz ki bu tur uzun süre önce bitmişti.Bu günlerde başarılı bir tur gerçekleştirmek çok zorlaştı. Bir çok grup turlarını iptal etmek zorunda kalıyor. Biz sizin sayenizde bu duruma düşmedik ve kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bizi izlemeye geldiniz bazılarınız birçok kez geldi, bazılarınız ise sadece bizi görebilmek için çok uzak yerlerden geldiler. Biz bir rock grubuyuz. Bir yılı aşkın süre içinde bir albüm yapmamız ve arena turunu bitirmemiz bir mucizeden eksik değil. Yıl içinde birçok heycanlandırıcı ve güzel zamanlarımız oldu ve tabiki zor ve acı dolu zamanlarda.. En sonunda herşey iyi sonuçlandı ve herşeyin olacağı gibi gittiği için çok minnettarım. Hayat bazen size hiç beklemediğiniz süprizler yapabiliyor.Bazen kendimi geçmişe bakarken ve bu çılgınca şeylerin nasıl gerçekleştiğini düşünüp gülerken buluyorum. (Buraya kadar nasıl geldim??) Ve tabi eğer müzik kalbimi kazanmasaydı hayatımın nasıl olabileceğini merak ediyorum.Tamam, peki bunların çoğunu hayal etmek imkansız. Eğer bu grup kurulmamış olsaydı lisede müzik öğretiyor mu olacaktım? Hafta sonu konselere gittiğimde bunu yapabilirim deyip kendimi zorlamıştım.Çok huzurluyum. Bizi dinlediğiniz, hayatınızda yer verdiğiniz ve müziğimizi sevdiğiniz için çok minnettarım. Turun son günü tabiki çok mutlubir gün, hepimiz evlerimize döneceğimiz ve ailelerimizi göreceğimiz için çok mutluyuz ama bu biraz acı-tatlı (bittersweet yani hem iyi hem kötü gibi) Bu hayatımızda hiçbir zaman unutamayacağımız bir bölümün sonu. Kesinlikle mükemmel olan eski tayfamı çok özleyeceğim ve seveceğim. Hepsine önümüzdeki senelere için güzel işler ve mutluluk diliyorum.Ve tabiki hayatımda tanıdığım en başarılı insanlar olan grubum(Eminim ki bu geceki şovdan sonra yine ağlayacağım ve sulu olacağım.Hatırlamak için birçok eggnog içmelisiniz.Eggnog=yumurtalı içki ) Hepinizi sevdiğimi bilmenizi istiyorum.Benim daha iyi bir müzisyen olmam için bana ilham verdiniz ve her gece sizinle çalmak çok büyük bir zevkti. Will ve Troy yeni DArk New Day albümü için çok heyecanlıyım. Bu çok hoş ve gerçekten çıkardığınız iş için saygıyı hakediyorsuz.Beni kurtardığınız için sağolun arkadaşlar. Tim seni de çok özleyeceğim.Gruba çok ileri düzeyde şeyle kattın.Seni bulduğum için çok şanslıyım.Ve Terry, sanırım TOD süresince bir çok şey gördük.. Calabasastaki gün doğumundan ICU'daki arafa, Donningtonda Iron Maiden'la çalmamıza ve beraber ilk Grammy adaylığımıza kadar... Tebrikler T. bunu hakettin.Bize geçen hafta sevgi ve hediyeler getiren fanlarımıza çok teşekkürler.Cupcake yemek kitabını gerçekten çok sevdim ve yarın onunla yemek yapmayı planlıyorum.Tamam burda kesiyorum.Hepinizi çok seviyorum.Yakında tekrar görüşmek üzere.Herşey için teşekkürler.

Sevgiler
Amy
nilhan
nilhan
Administrator
Administrator

Kadın
İş/Hobiler : müzik, fotoğraf çekmek..
Lakap : nilo
Rep Puanı : 0

https://evatr.yetkin-forum.com